5 powodów, dla których Polacy kupują przez internet!

Prasówki

5 powodów, dla których Polacy kupują przez internet! Polacy coraz częściej kupują przez internet. Z informacjach za rok 2018 wynika, że liczba sklepów oferujących własne wyroby online wzrosła o 34% w rozwoju ostatnich 5 lat. Dodatkowo na zbytu pojawiają się nowoczesne technologie, które zapewniają dokonanie zakupów jeszcze szybciej, a dzięki największym standardom zabezpieczeń transakcji zyskujemy klimat i bezpieczeństwo. Dlaczego Polacy kupują przez internet?

5 powodów, dla których Polacy kupują przez internet!

Oszczędność czasu

Według informacji z raportu KPMG na badanie: “Dlaczego kupimy w składach internetowych?” 40% odpowiedzi wskazywało na oszczędność czasu. Obecnie każdemu spośród nas chce na krótkim załatwieniu naszych potrzeb. Nie lubimy wyglądać w fazach. Zakupy przez internet zapewniają nam uniknięcie tłumów. Nie musimy denerwować się godzinami otwarcia sklepu ani tymże, jak dojechać w poszczególne stanowisko. Zamiast tego otwieramy stronę internetową oraz wszystko uważamy na wyciągnięcie ręki. Jeśli pierwszy przeglądany przez nas sklep online nie oferuje interesującego nas produktu, szybko możemy pójść do nowego, trzeciego i czwartego. Zajmie nam toż zupełnie mniej czasu niż spacer po galerii handlowej. Dodatkowo cały proces zakupów z wyboru przedmiotu po realizację transakcji może zająć nawet parę minut, co w składach stacjonarnych sprowadza się rzadko.
Wszystko w jakimś miejscu

Kolejnym powodem, który otrzymałeś wynik 27% wskazań, jest dostępność wielu towarów w jakimś miejscu. Dzięki urządzeniu podpiętemu do internetu otrzymujemy dużo swobody niż w galeriach handlowych. Możemy zdobyć na kartkę każdego biznesu i sprawdzać asortyment w pewnym miejscu i czasie. Co Polacy kupują przez internet? Według badania PwC największym powodzeniem cieszy się odzież oraz obuwie. Na dodatkowym miejscu spotykają się środki i pielęgnacje. Pewno to istnieć zaskoczeniem, jednak powód jest zwykły. Mowa tu o wartościach, które często kłócą się z tych stacjonarnych. Trzecią pozycję zajmują książki, muzyka, obrazy i sztuki wideo. Wiele kobiet posiada dodatkowo ze sklepów internetowych w charakteru zamówienia mebli i wyposażenia domu. Warto dodać, że aż 47% badanych przyjmuje się na zakup przez internet produktów spożywczych.
Możliwość porównania cen

Trzecim powodem, o którym warto dodać, jest szansę porównania cen. Taka odpowiedź uzyskała aż 54% wskazań w raporcie KPMG. Owszem, w sukcesu sklepów stacjonarnych ponadto będzie obecne możliwe, a w takiej formy musimy udać się co najmniej do kilku miejsc. Z serii czerpiąc z internetu, wystarczy wprowadzić na samą stronę, i wszelkie niezbędne dane będą na wyciągnięcie ręki. Kiedy zatem możliwe? Wszystko to dzięki porównywarkom cen. Kiedy chcemy wziąć z najkorzystniejszej oferty pod względem cenowym, wystarczy wprowadzić na ludzką platformę. Następnym etapem będzie wybranie interesującego nas towaru lub sklepu. Następnie otrzymamy zestawienie produktów prostych w przeciwnych sklepach wraz z możliwością cenową, która uwzględnia również cenę dostawy. Dzięki temu bez problemu wybierzemy najtańszą z propozycje.
Atrakcyjne promocje

Atrakcyjne reklamy to nowy powód, który w kategorii cena otrzymał aż 46% wskazań respondentów w raporcie KPMG. Coraz częściej sprowadza się, że sprzedawcy zachęcają naszych użytkowników do czerpania z kolekcji internetowej przez wielkie promocje. Dzięki nim można osiągnąć produkt nawet do kilkudziesięciu procent mało niż w ofercie stacjonarnej. Zdarza się również, że rabaty obejmują koszty dostawy. Inne sklepy wprowadzają promocje kup 2 za 1 i wiele różnych. Bez wątpienia takie okazje częściej można nastąpić w budów niż stacjonarnie. Warto też wspomnieć, że istnieją strony, które łączą w jakimś miejscu wszystkie dostępne rabaty. Dzięki temu zaoszczędzimy jeszcze dobrze czasu i pieniędzy.
Dostępność nowych form płatności

Warto też wspomnieć o dostępności nowych form płatności. Sklepy internetowe umożliwiają swoim klientom skorzystanie z najnowszych rozwiązań. Według raportu Gemius “e-Commerce w Polsce 2019” wiele kobiet przyjmuje się na wygranie z dużych przelewów za pośrednictwem takich serwisów jak: PayU, przelewy24, Dotpay. Trzy inne miejsca mają bardziej doskonałe rozwiązania, przykładowo płatność gotówką u kuriera, przelew tradycyjny, wysyłka za pobraniem. Odpowiednio 30 i 40% konsumentów ma z płatności BLIKIEM oraz kartą płatniczą. Jeszcze więcej sklepów oferuje także płatności SMS-em lub mobilne takie jak: stosowanie kodów QR. Żyć że są one kilka znane wśród polskich konsumentów, jednakże nie odbiegają z pozostałych skutecznością i siłą.

Na bok wspomnijmy jeszcze o płatnościach z odroczonym terminie, które zapewniają dokonanie zakupów i opłacenie ich tylko po pewnym okresie, przykładowo 30 dniach. Ponadto sklepy internetowe umożliwiają również dokonanie zakupów na raty. Możemy zastosować zarówno z organizmów proponowanych przez sklepy, jak również organizacji finansowych. Dzięki możliwości wnioskowania online o pożyczki ratalne można oraz w obecny rób pozyskać potrzebne pieniądze na sprzęt RTV, AGD, elektronikę czy wszystek kolejny cel.

Artykuł został wymyślony przez ekspertów z pozyczkowy-portal.pl.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments